3429 відгуків
+380 (95) 498-52-52
+380 (98) 498-52-52
+380 (63) 070-25-00
Интернет-магазин AVTOVAZ. Все для автомобилей ВАЗ, LADA

Стартер

Власники автомобілів ВАЗ дуже часто скаржаться на досить убогий і неякісний асортимент основних деталей і елементів для удосконалення систем свого автомобіля. Відсутність такого обладнання можна пояснити тим, що багатьом компанія продаж запчастин і деталей на ВАЗ просто невигідна. На сьогоднішній день великою популярністю користуються іноземні марки автомобілів, а тому багато компаній пропонують саме таку продукцію.
Наш інтернет-магазин вже кілька років займається поставками на український ринок запчастин і деталей, основних елементів і систем для автомобілів ВАЗ. І відходити від своєї комерційної політики ми не збираємося. Ми співпрацюємо безпосередньо з найвідомішими виробничими підприємствами та брендами, а тому можемо гарантувати високу якість та надійність всі пропонованої продукції. Така співпраця також дозволяє регулювати максимально демократично ціну: ми працюємо напряму без посередників, а в результаті клієнт отримує «чисту» вартість на той чи інший товар.
Стартер для автомобіля ВАЗ: основні особливості роботи і деякі модельні характеристики
Автомобільний елемент стартер відіграє найважливішу роль у функціонуванні всього автомобіля. Саме за допомогою такої деталі, як стартер запускається автомобільний двигун внутрішнього згоряння. Стартер забезпечує початкове рух і обертання коленвала, яке необхідно здійснювати з потрібною і передбаченої частотою. Конструкція стартера виглядає наступним чином: це електричний двигун з чотирма полюсами, який живиться від акумулятора обладнання. Потужність стартера може бути різною, залежно від потреб того чи іншого автомобіля. Але більшість сучасних автомобільних двигунів працюють у зв'язці з стартерами потужністю 3 кВт.
Стартери на автомобілі ВАЗ представлені в даному каталозі в широкому розмаїтті моделей. Кожен власник автомобіля ВАЗ зможе підшукати оптимальну на своє авто модель стартера. Хочемо звернути вашу увагу на моделі стартером з редуктором. Стартер з редуктором має свої особливості і переваги використання:
стартери з редуктором володіють більш високим коефіцієнтом корисної дії;
при холодному запуску рухової системи таке обладнання споживає набагато менше струму;
конструкція стартера з редуктором більш компакта порівняно з класичними моделями;
у разі падіння сили струму акумулятора (у разі пуску), стартер з редуктором тим не менш зберігає свою високу ефективність.
Таким чином, в нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити не тільки класичні модельні варіанти стартерів, але і вибрати моделі стартерів з редуктором. Детальніше про характеристики кожної моделі стартера ви можете дізнатися у наших менеджерів: вони зможуть проконсультувати не тільки за особливостями моделей, а також дати необхідні відомості про умови доставки та оплати придбаного товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner